Spotkanie z Marszałkiem Województwa Dolnośląskiego

W ostatnim czasie uczestniliśmy w spotkaniu przedstawicieli Spółdzielni i Wspólnot z Dolnego Śląska z  Marszałkiem Województwa Dolnośląskiego – Cezarym Przybylskim.

Poruszona została tematyka dotacji dla Spółdzielni z terenu województwa. Omawiano co udało się Spółdzielniom zrobić dzięki środkom unijnym oraz co jeszcze trzeba zrobić i ile będzie potrzebne na to środków.
W spotkaniu wzięli udział między innymi Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Piekary, Marek Deryng, Prezes Jeleniogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Mirosław Garbowski, Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej „Nadodrze” w Głogowie, Mirosław Dąbrowski, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” Tadeusz Choczaj, Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowa Mieczysław Panasiuk.

W tym roku to już ostatnia szansa by uzyskać dotacje, dlatego warto już dziś sprawdzić, czy Ty masz szanse na pozyskanie Dotacji. Tylko 20 pierwszych firm, które klikną TERAZ przycisk „ODBIERAM” otrzyma szansę BEZPŁATNEGO sprawdzenia swojej inwestycji lub informacje na co teraz można uzyskać Dotacje.

http://promocja.dotacjeunii.pl/

Nie czekaj, postaw pierwszy krok do rozwoju.

Bądź pionierem, wyprzedź konkurencje nim oni dostaną Twoje pieniądze.

Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij poniższy przycisk.