3 najczęstsze błędny w staraniu się o Dotacje

Odkryjmy zagadkę jaki Specjalny System sprawia, że są takie Skuteczne. Sprawa wydaje się prosta. To jest tak, jakbyś miał tajemniczy sposób Zdobywania Dotacji. Nie do końca tak jest.

 Kiedy uświadamiasz sobie, że Twoja konkurencja Zdobywa Dotacje, Ty zaczynasz nerwowo szukać możliwości ich uzyskania. Prawdopodobnie popełnisz 2 najczęstsze błędy. Błąd pierwszy już popełniłeś, działanie pod wypływem impulsu. Zapłacisz za nie nerwami a może nawet zdrowiem podczas przedzierania się przez opasłe tomy unijnej dokumentacji. To drugi błąd, wykonywanie działań na oślep. Chociaż nie koniecznie Sam przedrzesz się przez tą całą stertę papierów. Możliwe, że będą to stracone godziny i dni  na współpracy z niekompetentnymi doradcami niewiedzącymi co robią i jak fachowo Tobie pomóc. I właśnie to jest ten trzeci, ale równie istotny błąd.

Podzielimy się wiedzą dedykowaną dla właścicieli i Prezesów firm. Dlaczego dla tych osób? Bo są to osoby  rozumiejące, że w procesie Zdobywania Dotacji najbardziej liczy się skuteczność i gwarancja jakości.

Dzięki poznaniu 10 stopniowego Skutecznego Systemu Zdobywania Dotacji z Gwarancją pozbędziesz się stresu. Co ważniejsze, dowiesz się jak wygląda proces Zdobywania Dotacji krok po kroku, i na którym etapie w danym momencie Jesteś.

Wiedząc co Cię czeka na każdym etapie będziesz miał spokój ducha, że zrobiłeś wszystko co można, żeby zmaksymalizować swoje szanse na uzyskanie wsparcia. Będziesz mógł poświęcić cenny czas na to, na co do tej pory nie miałeś czasu. Aplikowanie bez dokładnego systemu to tak, jakbyś próbował znaleźć jakieś konkretne miejsce, w całkowicie obcym mieście, bez telefonu, nawigacji, mapy i do tego w nocy. Jeżeli Ci się to uda, świetnie.  Ale na pewno będzie to czysty przypadek.

Nowość, z której korzystały do tej pory tylko największe firmy. Nasz system polega na aplikowaniu zgodnie z naszym systemem. Jest on unikalny, autorski 10 stopniowy Skuteczny System Zdobywania Dotacji z Gwarancją. W rozmowach twierdzą, że

„…poczucie pewności, własnej wartości i duma, która widzą w oczach innych, kiedy Zdobywają kolejne Dotacje sprawia, że dzisiaj nie wyobrażają sobie aplikowania o Dotacje bez Systemu.

 

Przykładami takich firm, które skorzystały z Systemu są:

TBFV sp. z o.o., która Zdobyła ponad 3 300 000 zł dotacji.

 „Dzięki dotacji zbudujemy farmę fotowoltaiczną o mocy 1 MW na obszarze gminy Legnica. Wielki sukces dzięki

ciężkiej pracy zespołu DoradcaUnii.pl”

Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa im. dr J. Wyżykowskiego w Lubinie, zdobyta dotacja ponad 1 900 000 zł dotacji.

„Dzięki otrzymanemu wsparciu dokonamy termomodernizacji budynków Naszej wspólnoty, dziękujemy za fachową pomoc”.

Gmina Osiecznica, zdobyta dotacja ponad 3 900 000 zł dotacji.   

„Wielki sukces, Zdobyliśmy Dotację na budowę elektrowni słonecznej o mocy 999,75 kWp w gminie Uzyskana energia będzie sprzedawana do ogólnopolskiego operatora sieci energetycznej. Dziękujemy”. 

 

Nasi klienci gdy Zdobędą Dotacje cieszą się jak małe dziecko, często skaczą, a nawet płaczą z radości. W tym roku to już ostatnia szansa by uzyskać dotacje, dlatego warto już dziś sprawdzić, czy Twoja firma ma szanse na pozyskanie Dotacji. Tylko 20 pierwszych firm, które klikną TERAZ przycisk „ODBIERAM” otrzyma szansę BEZPŁATNEGO sprawdzenia swojej inwestycji lub informacje na co teraz można uzyskać Dotacje.

http://promocja.dotacjeunii.pl/

Nie czekaj, postaw pierwszy krok do rozwoju Swojej firmy.

Bądź pionierem, wyprzedź konkurencje nim oni dostaną Twoje Dotacje.

Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij poniższy przycisk.